| Arjunaa a întrebat:

Institutia bisericeasca o mare escrocherie!? https://www.youtube.com/watch?v=Vx_OelQNOkQ

6 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Mai Arjunaa, nu ati vrea voi sa spuneti ce vreti si sa nu mai postati adrese de pe net cu nu stiu ce filmulete, de unde sa stiu eu ce ai inteles tu din respectivul clip? Fiecare cu gandirea lui dar vad pe aici enorm de multi indivizi care NU STIU sa faca un sumar la o poveste sau film dar nici sa-si exprime parerile despre ceea ce vad.

| Arjunaa explică (pentru danut):

Mai danut, cum de esti tocmai tu suparat pe ceea ce vezi? oare de ce deranjeaza adevarul pe cei ca tine?

| danut a răspuns (pentru Arjunaa):

Care adevar, explica ce ai vazut in clipul respectiv ca sa intelegem si noi ce vrei.

| Holiday a răspuns:

Nu degeaba se zice ca religia a aparut atunci cand primul hot s-a intalnit cu primul prost.
Pana la urma despre asta e vorba, indiferent de religie. Unii spun povesti cu spiridusi si fraierii le umplu buzunarele.

| SergiuBoss11 a răspuns:

In Rahova este mai mult o escrocherie!

| justadream94 a răspuns:

Tu mizezi si dai crezare ce iti spune tipa aia laughing

in biblie zice s anul te lauzi cu faptele de caritate ce le faci. poate asta face biserica

si calugarii ..amaratii nu au nimic fug de lume prin munti

normal cand nu ai ce face stai si te gandesti pe cine sa dai vina

sunt si uscaciuni nu zic ca nu.dar nu cred ca putem generaliza..Lumea a luat-o razna de tot.