| HowdidIgethere a întrebat:

Mai practica cineva pe-aici Manki-Do?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pârâcioasa mica!
Mi se pare chiar ok intrebarea.
Rubrica este plina de maestri de Manki-Do.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta fain faci trolling, incearca categoria T/A, ps. ti-am dat report.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pârâcioasa mica!
Mi se pare chiar ok intrebarea.
Rubrica este plina de maestri de Manki-Do.

| AnaMariaJRock a răspuns:

Poti, te rog, sa-mi spui ce este aceea?

| HowdidIgethere explică (pentru AnaMariaJRock):

Sigur.

Nu cred ca este preluata din orient, insa este adaptata mediului informatic, si timpului actual.

"Arta de nu face nimic PE NET"

Insa nu este chiar asa simplu. Trebuie sa para ca faci ceva foarte inalt, filozofie, psihologie, crearea universului, Bing-Bang, transcedentalism, stiinte de granita...

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru HowdidIgethere):

Hmmm, orice ar fi pare complicat happy Tu practici? Daca da, zi-mi simie in ce consta sau cum e?

| HowdidIgethere explică (pentru AnaMariaJRock):

Nu am reusit sa ma mentin la nivelul exigentelor si sa respect principiile.

Singurul care a atins si s-a mentinut la nivelul de maestru este Inferno. Restul (doctorandus, Holiday, sublime...) sunt doar cavaleri.

Unul din principii este sa poti justifica implicarea/pierderea a cel putin 5 ore zilnic pe forumuri/site-uri in legatura cu domenii inalte.

Urmareste postarile lui Inferno si ai sa intelegi.

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru HowdidIgethere):

Am inteles, mersi happy