| anonim_4396 a întrebat:

Vineri incepe postu craciunului...V-ati gandit sa postiti? Si daca daca cat? Eu as vrea sa-l postesc tot(n-am mai postit de vreo 5 ani laughing ) si ma gandeam ca e bine venitbig grin Astept raspunsri

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Anarhits, respectând reguli & s*it. Și ca să răspund, nu o să țin nici măcar o zi, n-am niciun motiv să fac așa ceva.

| Mădă0611 a răspuns:

Postul spus se anuleaza :> >:) http://www.bibliaortodoxa.ro/carte.php?id=55&cap=6 Ce imi plac crestinii care habar n-au de religia lor :x
Regim n-o sa tin, sunt prea bune dulciurile ca sa renunt la ele, post de "pacate" probabil, asta pentru ca ateismul m-a invatat ca tot ce e viu simte, astfel incerc sa fiu intelegatoare, cu bautul, fumatul, drogatul, prostituatul, omoratul, furatul nu ma ocup, o sa ajung in rai inaintea multora.

| sublime89 a răspuns:

Nu stiu de ce am citit "prostiti" in loc de "postiti" prima data.

| Lizzu a răspuns:

Nu.

| Kalla a răspuns:

Eu o sa tin post toate cele 40 de zile.Nu am tinut post toata viata mea dar in trecut tineam diete drastice deci cred ca o sa rezist mai ales ca in post o sa mananc mult mai mult decat mancam in regim de slabire.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Kalla):

Regimul alimentar e ceva, postul e altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă doare undeva că începe postul crăciunului. N-am postit niciodată şi nici n-am de gând să postesc vreodată.

| Scarbo a răspuns:

Tine post negru o zi si ai scapat.

| Mămăligă59 a răspuns:

Nu stiu tu, dar mie imi plac jeleurile. vrei cateva?

| didi13842 a răspuns:

Nici eu de cand ma stiu...din pacate ......Incearca si tu sa faci dar ca e bine venit nu conteaza ca nu ai postit de vreo 5 ani. Spor la postlaughing)