| anylol3_6519 a întrebat:

A folosit careva cellu destock de la vichy? ati observat vreun rezultat? imi puteti recomanda alte creme care isi fac efectul?( sa nu imi spuneti ca imi doresc sa fiu 90-60-90 doar dandu-ma cu o crema, fac si sport si nu mai mananc dupa ora 6 seara, dar vreau sa slabesc cat mai repede)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KamYkaZeeee a răspuns:

Sincer aici depinde si de corpul tau, sunt unele creme care la unele persoane sa aiba un efect mai rapid sau mai lente, depinde de piele si pori ei, sincer eu te sfatuiesc sa mergi mai mult pe calea sportului, incearca sa iti ei costum de sash te ajuta sa transpiri mai mult si asa arzi mai multe calori, e mult mai indicat de cat cu creme, acum u faci cum crezi ca e mai bine, eu te-am spus parerea mea, eu am facut balet 12 ani de zile si am avut colege care se chinuiau cu asa ceva si nu au avut un rezultat tocmai dorit... daca vrei sa te ajut cu mai multe detalii lasa-mi un mesaj pe privat si te voi ajuta cu cea mai mare placere happy