| greentea a întrebat:

Hei. Am primit cadou intr-o farmacie crema Vichy Cellu Destock si as vrea sa incep sa o folosesc. Problema e ca am 16 ani si nu ma pot plange ca am celulita chiar multa.Ideea este ca vreau sa scap putin de grasimea de pe coapse, de sub fund si eventual de sub burta desi repet nu e chiar atat de grav. Credeti ca e prea dura crema pentru varsta si starea mea?

2 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Ce pierzi daca o incerci? Macar vezi daca da rezultate sau nuwinking

| AmandytaErhan a răspuns:

Cred ca nu merita sa o folosesti acum, cand vei avea chiar nevoie de ea o sa te bucuri ca o mai ai iar daca chiar vrei sa scapi de celulita ia ceva mai bun pentru tine, vb cu cei de la farmacie