| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva arginina pentru cresterea in inaltime? A dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sergiu91 a răspuns:

Daca vrei sa cresti in inaltime poti incerca programul de crescut in inaltime al celor de la Cresterea in inaltime(inaltime.com). Eu am cumparat-o si m-am apucat de program de 2 zile, ceea ce ma motivat pe mine sa o cumpar a fost recomandarea unui prieten, care chiar a crescut 4 cm in inaltime in numai 3 saptamanistraight face si e de-o vaarsta cu mine...19 ani. Poti incerca. Baftra cu crescutul

| AK47 a răspuns (pentru Sergiu91):

Sincer nu cred acest lucru. De ce nu ti-ar imprumuta si tie acest prieten cartea?

| Sergiu91 a răspuns (pentru AK47):

Pentru ca nu stiu ce program folosesc cei de pe site, si cartea se poate folosi doar pe un singur ip, acela ce de pe care a fost realizata comanda si odata ce este trimisa catre un alt ip se dezactiveaza automat si nu o mai poti citii. mda. stiu. nasol! scuze pentru tripla postare. eram grabitlaughing