| Oana06 a întrebat:

Crede-ti ca sunt bune pastilele de slabit naturale? Daca ai folosit si au avut rezultate spune-mi si mie ce ai folosit.

6 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Din moment ce sunt pastile, nu cred că sunt prea naturale.
Nu ştiu dacă se face cancer ori ba de la ele, dar dacă nu eşti în stare să te abţii de la mâncare grasă şi să alergi minim 1 oră, atunci meriţi să faci cancer şi să mori cu hainele plesnind pe tine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Genial laughing

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Cosmin86):

Ce-i aşa genial? Nu-mi place să menajez prin răspunsurile mele. Dacă asta e părerea mea, nu o să o expun cenzurată sau cel puţin, mai politicoasă.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

"genial" adica imi place cum te-ai exprimat

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Cosmin86):

Mi s-a părut că e o umbră de sarcasm în genialul ăla.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Nope, it just made my day happy