| poechce a întrebat:

Ați folosit Zineryt pentru coșuri? V-au trecut? eu am o sumedenie de coșuri pe frunte și bărbie. Aștept răspunsurile voastre și. dăruiesc mult dorita fundiță.

P. S Cam cât costă un astfel de flacon? Am dat foarte mulți bani pe diferite creme, loțiuni contra coșurilor dar tot nu am scăpat.
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am folosit si am fost foarte multumita de rezultat.Nu am scapat complet de ele, fiind in perioada adolescentei, imi mai apare cate unul din cand in cand, dar rezultatul a fost foarte satisfacator.Costa in jur de 35 de lei(atat am dat pe el ultima data), dar inainte de a-l folosi, e bine sa consulti un dermatolog pentru a te asigura ca nu e nici-o problema daca-l folosesti; unele persoane fiind alergice la eritromicina sau au tenul foarte sensibil si in astfel de cazuri, Zineryt-ul face mai mult rau decat bine.Succes.

8 răspunsuri:
| Serendipity17 a răspuns:

Salut! happy

eu am folosit zineryt si chiar mi-au trecut cosurile.
Mie dermatologul mi-a spus sa ma dau 6 luni :O, dar stiu o fata care s-a dat mult mai putin.sa stii ca este foarte bun pentru cosuri si pe mine chiar m-a scapat
Un flacon costa mai putin de 20 de lei, sincer nu stiu exact pretul fix.

ti-l recomand!

| ladygaga a răspuns:

Da, eu acum folosesc zineryt si functioneaza.

. Probabil ca ai auzit de el de multe ori si poate din cauza pretului zici ca nu-l cumperi.
Eu chiar te sfatuiesc sa-l cumperi.Nu vei da banii degeaba.

Nu vreau sa-i fac publicitate, dar e ff bun in cazurile accnei.Eu m`am dat cu el si in prima saptamana. se vedeau deja rez.

Acum, e alegerea ta ce faci.

La inceput eram plina de cosuri si pe frunte si barbie si pe nasstraight face si mi-au trecut cu zineryt.

Dar sa stii ca dupa ce nu-l mai folosesti o sa reapara cosurile, deci iar o sa trebuiasca sa faci tratamentul.

| Andaa_2747 a răspuns:

Hei

eu iti zic ce am folosit eu cand aveam probleme cu cosurile...

eu mi-am cumparat AKNESOL si e foarte bun...

te dai de 2 ori p zi cu el...

dimineata si seara

sau am mai folosit o crema de la AVON...Clearskin

o crema e exfolianta iar celalalt e un tub mic...

sper ca ti-am fost de ajutor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am 16 ani si jumatate

de la varsta de 14 ani au inceput sa im iasa si mie cosuri pe la 14 anul jumatate aveam asa cum zici si tu o sumedenie, ca si tine am folosit tot felul de creme si tot nu mi-au trecut, la 15 ani am venit in belgia si am fost la o farmacie intreband ce mi se recomanda pentru cosuri, farmacista mi-a dar o crema foarte buna si nici nu costa atat de mult am dat 10 euro pe ea, nu stiu daca se gaseste si in Romania dar merita sa intrebi, crema se numeste "ACNEPLUS-Widmer" te dai dimineata si seara mi-e intr-o luna mi-au trecut.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

Daca vrei sa mai vb destre asta trimite-mi un mesaj cu id-ul tau si vb mai multe.

pop si mult noroc in lupta cu acnee happy kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Ma numesc Denisa.Asi vrea sa-mi spui te rog de unde pot cumpara crema ACNEPLUS. ast rasp tau mersi mult

| DaianaDC a răspuns:

E ff bunbig grin am folosit sh da rezultate km in 1 saptamana 2 happy costa in jur de 40 de lei si eu zic ca meritahappy sper ca ti-am fost de folos

| BoMbOnIkA a răspuns:

Buna eu am 16 ani si jumatate

de la varsta de 14 ani au inceput sa im iasa si mie cosuri pe la 14 anu jumatate aveam asa cum zici si tu o sumedenie, ca si tine am folosit tot felul de creme si tot nu mi-au trecut , la 15 ani am venit in belgia si am fost la o farmacie intreband ce mi se recomanda pentru cosuri , farmacista mi-a dar o crema foarte buna si nici nu costa atat de mult am dat 10 euro pe ea , nu stiu daca se gaseste si in romania dar merita sa intrebi , crema se numeste "ACNEPLUS-Widmer" te dai dimineata si seara mi-e intr-o luna mi-au trecut .

Sper ca ti-am fost de ajutor.

Daca vrei sa mai vb destre asta trimitemi un mesaj cu id-ul tau si vb mai multe.

pop si mult noroc in lupta cu acnee happy kiss