| Girly97 a întrebat:

A mers cineva vreodata la Policlinica Medica din Popesti-Leordeni? Medicul de familie mi-a recomandat fizioterapie acolo dupa ce am avut o entorsa grava si as vrea sa stiu mai multe despre acest cabinet, daca se poate. Primiti funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dinca_Iulica_2001 a răspuns:

Scuze nu mai am auzit de acest cabinet dar fa ce ti-a zis si mai bine du-te si la alt cabinet. Eu am avut o problema si m-am dus la multe cabinete. Vezi si tu cum te simti. In legatura cu asta te duci in alta parte. Succes