| Girly97 a întrebat:

Am entorsa din 4 ianuarie din cauza faptului ca am cazut la Mega. Aveam ghetele pline de zapada si nu au pus pres la intrare! Am mers la urgente la Marie Curie si mi-au dat tratament. L-am facut si deja ma simt mai bine, dar va mai fi umflat si ma va mai durea vreo doua-trei luni. Asta nu ma deranjeaza prea mult... Medicul de familie mi-a recomandat sa fac fizioterapie in primavara pentru picior. Ce credeti ca o sa imi faca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Proceduri obisnuite fizioterapiei, nedureroase! --- documenteaza-te despre acestea de aici: http://www.sfatulmedicului.ro/Reumatisme-degenerative/fizioterapie_1675