| Th3AbSinTh3 a întrebat:

A reusit cineva sa se lase de cola? cum?
eu am rezistat si o luna, dar tot am cedat.
e incredibil, alcool consum cand am chef, am stat si 4 luni fara, dar de cola nu pot sa ma las

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Nici Cola, nici Pepsi.
Mai bine Nestea sau Lipton.
O zi frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am reusit, din cauza depresiei.

| ElectronicSound a răspuns:

COLA=drog. nu-ti mai cumpara. cumparati pepsi.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru ElectronicSound):

Pepsi e praf, parca e adria cola laughing

| BndVictoria a răspuns:

Si eu am baut mult timp Cola.Cum zicea cineva Cola=drog.Dar dupa 2 ani, nu imi dadeam seama de ce am adesea dureri de stomac, si am aflat.De la Cola.De 1 an jumate numai beau Cola.Incearca altceva.Eu beau mai mereu Mirinda cu portocale, Fanta cu struguri, Sprite.Incearca noi gusturi!

| OkAyAn a răspuns:

Eu NU Beau CoLa Ci Sprite!
Imi Place MAi Mult Decat Celelante Sucuri!

| XperimentX a răspuns:

Incearca sa bei alt suc.

| Xeenax a răspuns:

Si eu am avut aceiasi problema..am incercat DE TOATE dar am reusit sa ma las de cola (consumam aproape 2 L pe zi) in primul rand iti trebuie vointa(p.s eu nu sunt persoana aceea) dar am reusit incercand sa-mi potolesc setea de fiecare data de exemplu daca simti nevoia sa bei cola sau pepsi fi sigur ca ai o sticla de apa minerala la tine si bea pana ai stomacul plin. incearca asta o luna