| RoseAndBiia a întrebat:

A tinut careva dieta Ohawa de detoxifiere? Slabesti la ea? E buna? Ma rog nu conteaza asta asa mult..conteaza daca macar te detoxifiaza de toxinele din corp. Sau daca n-ati facut-o ce cura de detoxifiere ati facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RobbyPh a răspuns:

Orce reteta de slabit este foarte buna! Doar ca acum depinde de tine! Daca ai vointa poti sa slabesti foarte mult! Dar asta depinde de tine gandeste-te ca, chiar vrei sa slabesti, fa sport! Un prieten de al meu a avut 150kg dar a slabit si acum are 80 kg si mai vrea sa slabeasca! A reusit datorita retetei lu Dukan si + A facut sport! Du-te la o sala de fitness si fa-ti abonament ca nu costa mult! Nu este asa greu daca ai vointa happy Mult succes

| RoseAndBiia explică (pentru RobbyPh):

Pai dar fac cardio o ora si ceva pe zi, nu e indeajuns? ( si fac o dieta doar cu fructe si legume ) dar chiar as vrea o dieta buna de detoxifiere pentru 5-10 zile. Vreau sa elimin odaata toxinele din corp, ai incercat vreuna?