| anonim_4396 a întrebat:

Ai bătături de la pantofi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreeaa01 a răspuns:

Da si doare groaznic

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaa01):

Inseamnă ca porti tocuri?

| Andreeaa01 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, evident

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaa01):

Super, ce inaltime au tocurile? Si ce varsta ai tu? Mersi.

| Andreeaa01 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

2 Luni jumatate si fac 20, de un timp am inceput sa ii port numai pe aia de 15 ca doar e vara ce naiba. Dar reusesc ei cumva sa ma distruga, isi bat joc de talpile mele.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaa01):

Multi inainte, multa sanatate, o saptămînă usoară. Scuze deranjul, esti din Bucuresti? Multumesc mult pentr u tot, funda este a ta.

| Andreeaa01 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, sunt din Bucuresti si iti multumesc pentru funda

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaa01):

Cu plăcere, sanatate multa, sper sa m ai vorbim, daca vrei si tu.

| Andreeaa01 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vorbim cand vrei tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaa01):

Ok, mersi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaa01):

Masajul i ti place?

| Andreeaa01 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E ok

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaa01):

Bună Andreea cf esti bine?

42 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu am asa ceva, un schimb are sotul o batatura si stiu cat de chinuitoare este.
O zi bunahappy

| 愛日本 a răspuns:

Nu

| Fatamuntilor a răspuns:

Da,in general de cea noua si in special vara cand nu pot ciorapi sau din cei foarte subtiri
Plasturele ma rezolva

| RobertMoon a răspuns:

Pentru un bărbat de 1.67 ca mine femeile care poartă toc sunt un coșmar. happy

| andreeaandra989 a răspuns (pentru RobertMoon):

De ce draga sunt femeile care poarta tocuri un cosmar ce iti e frica ca sunt maibinalte ca tine? laughing))))))rolling on the floor)))

| andreeaandra989 a răspuns (pentru RobertMoon):

Am un sfat, du-te si cumpara niste pantofi de 20 de cm si invata sa mergi pe ele laughing) o sa ai nevoie rolling on the floor)

| Croampa a răspuns:

Pe caldurile astea nu prea port nimic in afara de slafe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din fericire, nulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
Oracolul te-a inspirat sa pui intrebarea asta, am dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu am happy acum vara nu prea port pantofi cu toc mai mult sandale cu platforma, e mai comod big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... de la pantofii care tocmai i-am cumparat de cateva zile.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si te dor nu? Cum te numesti? ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai da ma dor. Ma numesc Morosanu Georgiana, am 25 de ani.happy tu?

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu.Dar am unghiile de la degetele mari de la picioare ''valurite'' pentru ca port incaltaminte stramta(balerinii care ma si taie la spate).
Ce nu face o femeie pentru a purta incaltamintea pe care si-o doreste!

| Ruxandra15 a răspuns:

Da,de obicei de la pantofii care nu ii prind de glezna(stiu sunt mai mult sandale dar la denumire scrie si pantofi) si merg mai apasat ca am impresia ca o sa ii scap.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Da de fiecare data cand imi iau pantofii preferati.

| horansgang a răspuns:

Nu, dar are mama si vad cat de dureros poate fi.

| PinkPanther001 a răspuns:

Da..in special de la balerini

| Crisk a răspuns:

Daaa,ma ales de la incaltari inalte tare

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Da de multe ori.

| mariatzlovemusic a răspuns:

Ce intrebare interesanta

| Hurdea_Darius_2000 a răspuns:

Da, multe!

| SaveAngel a răspuns:

Nu

| Lidiaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ce intrebare stupida... : /

| Pissitau18 a răspuns:

Nu am.big grinwinking

| CleoNd66 a răspuns:

Nu, nu fac niciodată bătături.

| LanaLudescher a răspuns:

Da,indiferent ca e din piele sau nu e...

| Avram_Raluca_1997 a răspuns:

Nu,de ce?
Câte odată, da.