| motaaurelia a întrebat:

Ai opta pentru un tratament naturist, ca sa-ti mentii sanatatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ce bine era sa se poata trata natural in toate cazurile, realitatea este ca fara chimicale 90 % din nou nu ajungeam nici macar la varsta de 10 ani, gandes-te cate injectii si pastile am luat cand eram mici, fara alea muream aproape toti.

4 răspunsuri:
| Earthquake a răspuns:

Desigur. Trebuie ferita lumea de medicamente caci se poate trata natural pe baza de alimente naturale!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Earthquake):

Ce bine era sa se poata trata natural in toate cazurile, realitatea este ca fara chimicale 90 % din nou nu ajungeam nici macar la varsta de 10 ani, gandes-te cate injectii si pastile am luat cand eram mici, fara alea muream aproape toti.

| Cosmin86 a răspuns:

As opta si pentru unul cu chimicale, orice pentru sanatate.

P.S. :vezi ca multe tratamente naturiste sunt complet inutile, date de sarlatani care se dau mari "vindecatori", ca au tratat ei cancer sau mai stiu eu ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, categoric da!

| motaaurelia explică:

Da