| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani m-am inscris la fotbal, eu stiu sa joc sa driblez stiu scheme sunt cel mai bun din clasa dar acolo parca acum am atins mingea prima data nu eram in stare sa trec de un adversar si am primit o pasa si am ratat cu poarta goala, cred ca inca nu-i cunosc pe aceesi copii si am o ezitare ajutati-ma si spuneti-mi ce sa fac sa scap de ea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Nu cumva ai mai pus intrebarea asta, s au nu erai tu? iti lipseste increderea in tine si lagaturile care se fac intre voi, ai rabdare daca zici ca esti talentat, poate antrenorul nu te a pus pe postul unde te simti tu cel mai bine, e si tracul inceputului, o sa treaca, tu sa fi sanatos si sa nu dai inapoi

| GyeBaek a răspuns:

Sa muncesti serios si sa devi fotbalist bun, la toti jucatorii e asa pana se obisnuiesc cu echipa, o sa te obisnuiesti si tu in curand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza e sa na'i emotii daca ai emotii poti sa mergi acasa, joaca de placere

| Horen a răspuns:

Nu trebuie sa ai emotii deloc,te duci,ai luat mingea, dai sut, nu conteaza ca ratezi, doar, incearca!