| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si 1, 80 inaltime, 65 Kg si nu stiu cum sa imi cresc muschi, am mai incercat exerciti dar nu au dat multe rezultate cunoasteti vreun exercitiu bun pentru abdomen sau muschi de la maini?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Mai incearca inca o data dar de data asta combina incercarea cu perseverenta si rabdarea! E imposibil ca dupa 6 luni sa nu se vada rezultatele dorite. Daca ti-e greu acasa incearca sa mergi la o sala unde ti se va explica exact ce fel de exercitii sa faci.Baftahappy

| ThiPaRu a răspuns:

Da, baga flotari la greu, acest exercitiu lucreaza multi muschi.