| Genevaaa a întrebat:

Am avut acum cateva saptamani mancarimi in palme dar si talpi(si partea de deasupra) mă mancau rau si mi se inroseau. Am inteles ca era vorba de o alergie, dar nu am mers la doctor sau la absolut niciun control. Dar acum ma intreb, oare de la ce era? Totul a trecut in vreo 5 zile. Și in urma cu 2 sapt mi-au aparut bube pe corp care ma mancau, dar tot asa au disparut singure. Oare ce sa fi avut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| carmenistasteluta a răspuns:

A fost o alergie simpla de la un produs care l-ai folosit in zonele respective! Am avut la fel si stiu! Daca se mai intampla ia CLARITIN asa am luat si eu si in cateva ore mi-a trecut!