| Andreea_Deea_1999_quMo a întrebat:

Am alergie cu niste bube mai umflate. Daca ma agit, pot provoca mancarimi pe ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BIoody a răspuns:

Da, mai bine mancale tu pe ele decat sa te mance ele pe tine

| AN_Aylin_1998 a răspuns:

Nu,trebuie doar sa te ferești de ceea ce îți provoacă alergia!

| Andreea_Deea_1999_quMo explică (pentru AN_Aylin_1998):

Chiar daca este pe fond nervos?

| AN_Aylin_1998 a răspuns (pentru Andreea_Deea_1999_quMo):

Atunci evita stresul si agitatia.Am crezut ca alergia este provocata de un obiect concret.