| ZaKid a întrebat:

Am fost acum cateva zile la mare si mi-a intrat apa in nas.
Acum imi curge nasul foarte mult, si am niste stari de raceala.
Sa fie din cauza apei? Sau pur si simplu am racit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Raceala este o infectie cu un virus.

| TinTin1 a răspuns:

Parerea mea este ca e doar o simpla raceala dar pentru orice eventualitate ti-as sugera un consult medical