| oldschoolrom a întrebat:

Am mana dreapta s ia inceput si cea stanga sa fie foarte rosie si pielea tare, crapata iar afara cand mai adie vantul ma ustura nu este moale, fina cum este in general. Ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Unguent de galbenele? Cred ca e un remediu destul de bun, iti reface tesutul!

| BiuL a răspuns:

Poate ai psoriazis, nu stiu, consulta un dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la o farmacie si vezi ce iti da farmacista!

| 5yr0Kk a răspuns:

Sa mergi la doctor ce sa iti recomand..frate de mai stai inca..tpu prea e un site pentru dinastea...vezi ce faci!

| trisha88 a răspuns:

Crema de galbemele merita s-o incerci sau poti sa mergi la farmacie sa arati mana poate iti da ceva si nu mai e nevoie sa mergi la doctor daca nu se amelioreaza atunci n-ai incotro trebuie sa te vada un dermatolog.

| 12alex12 a răspuns:

O crema cu AVOCADO sau sa te speli cu CEAI de musetel in fiecare seara

| anutzabnx a răspuns:

Crema de galbenele. big grin E ieftina, naturala, poate ai chiar prin casa, si ajuta mult cu mainile crapate si dureroase big grin