| espino a întrebat:

Am negi pe maini de mai bine de 10 ani si nu am reusit sa scap de ei. Am incercat tot felul de metode, dar nu a mers. Ma poate ajuta cineva? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| yunnyaaa a răspuns:

Eu am fost la dermatolog, am dat o gramada de bani. si tot degeaba.
Exista o planta. se numeste rostopasca si o gasesti primavara si din tulpina ei curge cu lichid galben. pune lichidul acela pe neg si o sa-ti treaca :*
succes:*

| RaresA a răspuns:

Exista o planta ROSTOPASTA creste primavara in luna mai. seva sa este de culoare portocalie, distruge negii dupa 4-5 aplicari

| Z0n a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat cu acea planta si a dat rezultate, numai ca trebuie sa fii insistent.