| alina1234555 a întrebat:

Am nevoie mare de un raspuns. Am avut menstuatie normala de pe 1 pana pe 5 martie, dupa 3 zile am avut iar o sangerare nu foarte abundenta cat sa pateze chilotii care a durat 4 zile. Acum 2 zile mi-a venit iar menstruatia care trebuia sa vina in mod normal la acea data insa nu am un flux normal abia ca pateaza absorbantul. Stiti din ce cauza poate fi un flux atat de mic? Precizez ca e o scurgere cu foarte multe chiaguri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Maya95 a răspuns:

Cel mai bine du-te la un ginecolog, difera de la femeie la femeie.