| carolina25 a întrebat:

Am niste mici punctișoare pe spinare si ma maninca rău am folosit mai multe pastile pentru alergie dar nu au ajutat
Ce pot face si ce poate fi asta?
Ajutorsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Da-te cu crema de musetel in zona unde ai punctele, de doua ori pe zi, dimineata si seara si vei scapa.

| OoBunnyoO a răspuns:

Mergi la dermatolog, pot fi multe cauze, inclusiv negii. Urmareste sa vezi daca se extind in urmatoarele zile.