| MValentin a întrebat:

Am niste senzati in piept de goluri de aer si imi vine sa ragai, uneori ragai usor alteori ma chinui sa le scot afara.
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| diverse a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un film sa vezi din ce cauza ii

| HVI a răspuns:

Bea apa in momente de genu' sau ceva suc efervescent ori bere happy

| Mihaela_Buzduganmih_1998 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa mananci mai incet si sa nu iei mult aier in piept atuncii cand vorbesti sau cand mananci

| AsulJokerului a răspuns:

Cel mai bine bea un energizant redbull hell orice si o sa ragai vrei nu vrei
Funda daca-ti merge!