| Ronaldo7cr7 a întrebat:

Imi vine sa ragai da nu pot si parca am niste arsuri in piept asa nu stiu ce poate sa fie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Ia un No spa, ai facut o indigestie.

4 răspunsuri:
| Unbearable a răspuns:

Buna.
Ia o pastila. Dicarbocalm sau carbune medicinal.Se gaseste la farmacie rolling eyes...
Buh`bye.

| abc_5716 a răspuns:

Daca nu iei Dicarbocalm poti lua Maalox big grin e acelasi lucruhee hee

| Ronaldo7cr7 explică:

Cel mai bun raspuns alu PuZZLE i-am dat funda :X mi-a facut foarte bine