| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema.Deci,eu nu prea mananc...Nu pot sa mananc.Mananc doar cartofi prajiti si ochi,sau doar un ochi/zi.Ce sa fac sa mananc? Voua ce va place? ( Faza este ca nu am problema ca ma doare burta ). AJUTOR URGENT, CHIAR ESTE GRAV!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| iulia_7948 a răspuns:

Esti fata? Nu ti se pare scarbos pentru o fata sa manance asa ceva? Prajeala cartofi si oua zilnic? Trezeste-te, o sa ajungi pe la 20 de ani cand o sa bubuie celulita pe tine si dupa varsta asta.cam greu sa slabesti sau sa iti refaci pielea. Plus ca tu nu mananci decat proteine animale si grasimi. Ai carente, lipsa de vitamine. Unde-s legumele, fructele, seminte, oleaginoase etc?

| petriinna a răspuns:

Cumva stai mult si nu faci niciun efort fizic?

| anonim_4396 explică (pentru petriinna):

Nu,in fiecare zi ies afara cel putin 30 minute, dar de la o vreme nu mai ies asa des pentru ca ma ia ameteala si nu am chef.

| Mirceayo a răspuns:

Pai ai putea sa fii bolnav cv nu stiu eu cand sunt bolnav nu mananc mai nimic