| dragos991 a întrebat:

Am o masea inflamata, a ramas doar un ciot din ea, trebuie sa ma duc sa mi-o scot, dar nu stiu daca trebuie sa fac tratament cu antibiotic ca sa-mi treaca infectia sau se poate scoate si asa inflamata\infectata?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andraanda a răspuns:

Buna. Si eu am patit la fel happy
M`am dus la medicul stomatolog. iarr el mi-a ziis sa iau cv antibiotic. era parca amoxicilina happy dupa mi-a trecut iarr coltul de masea a fost scos afara happy. Pupicii :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat