| KingBaroneT a întrebat:

Am o problema cine ma ajuta i dau o funda! acum o luna mia apurat ceva tare in sfarcuri tare si nustu ce sa fac in plus is baiat si am 12 ani ajutati-ma e ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anotherchild a răspuns:

Si eu am avut problema pe la 13 ani. Tot intr-o vara.
Pai doar `sfarcul` din dreapta era tare, iar celalalt era normal.
A tinut cam vreo 3 luni, dupa care mi-a trecut. Nu e nimic grav. Am fost chiar la doctor, si a zis ca poate fi o intepatura de insecta, poate apare din cauza unei pofte neimplinite sau din cauza masturbatrii. Nu stiu ce sa zic acum. Nu iti fa probleme!

3 răspunsuri:
| Ponk a răspuns:

Nu, nu e normal straight face du-te vorbeste cu ai tai nu-ti fie rusine happy

| Strumf a răspuns:

Si eu am avut aceeasi chestie la 13 ani si inca mai simt ceva cateodata (am 16 ani acum).

| DomnuDari a răspuns:

Este ceva normal.Toti baietii au asa ceva la varsta aceea.Deci stai linistit ca nu este nici o problema!