| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.sunt un baiat de 11 anii 51k si ce problema am cred ca e normala pentru greutatea mea.ei am o problema la sfarcuri(tate), sunt destul de jos.si le pot vedea bine.imi sunt lasate in jos incat distanta de sfarcuri pana la cot este de 7centimetri eu cred ca e normal la 51-52k.funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lumynyzza a răspuns:

Daca mananci mult e normal.

| Lumynyzza a răspuns (pentru Lumynyzza):

Pentru ca se depunde grasime