| Bogdan_9316 a întrebat:

Am o problema tongue Maine ma duc la ortoped cu coloana.
De fapt nu stiu daca chiar coloana, imi tot pocneste omoplatul, cum mi-s muschii de la trapez in partea stanga a trapezului, cand ma aplec, am asa ca so o cocoasa, dar nu mare, parca toata partea stanga a trapezului mii inflamat pana la gat, de durut nu ma doare.
Funda! Ma tem sa fie vorba de operatie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HnumXD a răspuns:

Care ar fi intrebarea? Daca exista riscul sa faci operatie? Poate nu trebuie sa faci neaparat operatie... Exista posibilitatea sa trebuieasca sa faci pur si simplu anumite exercitii... Cel mai bine este sa mergi la medic, caci el stie ce-i mai bine pentru tine!
Mult succes!