| fatmatosun a întrebat:

Ma doare rău omoplatul stâng de 2 săptămâni. (am acolo un mușchi dat peste cap. E inflamat sau nu mai știu) ma doare și mana stânga.
Am fost la medic am făcut injecții, masaj, pastile de toate.
Degeaba nici măcar un pic nu mi-a trecut.
Ce sa fac, sau sa iau?
Help! Va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gothicbat a răspuns:

Suferi de anxietate? Durerile în anumite părți ale corpului pot fi și din cauza asta. În primul rând nu te mai stresa, stresul și tensiunea pot de asemenea provoca dureri pentru că, atunci când tu ești stresat(ă), tot corpul e stresat. Încearcă să te relaxezi și sfatul meu e să consulți și un psiholog sau psihiatru. Baftă!