| MONYKKKKKKAAAAAAA a întrebat:

Am o problema crying.Va rog sa ma ajutati. Am 17 ani si am inceout sa tin cura de slabire, am si slabit 10 kilograme intr-o luna si ceva dar mi s-a lasat pielea pe brate..Cineva mi-a zis ca se va trage in timp deoarece sunt tanara. Ii adevarat? crying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CorneliaC a răspuns:

Da, e adevarat, dar trebuie sa faci si miscare!

| bloodandpride a răspuns (pentru CorneliaC):

Cum dracu sa se traga singura? De ce vorbesti degeaba pentru o amarata de funda? Gandeste-te ca saraca femeie o sa stea acasa in pat si o sa astepte sa i se traga singura.

| bloodandpride a răspuns (pentru CorneliaC):

Uite mami aici ce e de facut http://www.andreearaicu.ro/......-slabesti.

| CorneliaC a răspuns (pentru bloodandpride):

Pai nu i-am zis sa faca miscare, ma? Si am cerut eu funda? Desteptule.

| bloodandpride a răspuns (pentru CorneliaC):

In fine,, te-as injura cu cea mai mare placere, dar sti vorba aia ''Cel mai destept cedeaza primul''.

| CorneliaC a răspuns (pentru bloodandpride):

Baiete, aici nu e loc de injuraturi. O seara frumoasa.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca faci sport. Daca esti sedentara, va ramane asa.

| CorneliaC a răspuns:

Dar depinde si cat ti s-a lasat!

| MONYKKKKKKAAAAAAA explică (pentru CorneliaC):

Nu enorm de mult dar totusi ii cam inestetic. Dar exista posibilitatea sa nu se traga de loc?

| CorneliaC a răspuns (pentru MONYKKKKKKAAAAAAA):

Pai fiecare organism reactioneaza diferit, deci exista si posibilitatea asta. Dar tu trebuie sa fii optimista, sa gandesti pozitiv, ca o sa vezi ca totul o sa fie bine!

| dooinitza a răspuns:

Monika..depinde si de virsta.la cei mai maturi nu se trage dar la tine ar trebui.Ei bine daca nu ti se reusi poti apela la un masaj..In 1 sap poti scapa de toata pielea si chiar de alte kg

| Flory_Florentyna_1994 a răspuns:

Ce dieta ai tinut de ai slabit atat?