| Marck94 a întrebat:

Am observat ca cu fructele goji uscate am slabit. Am dat 7 kg jos, dv. ati slabit cu goji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Sigur nu e vorba de altceva? Fructele goji nu sunt arzatoare de grasime.

Răspuns utilizator avertizat
| Kerre a răspuns:

Cel mai probabil in acele momente erai intr-un deficit caloric. Slabirea este imposibila fara un deficit caloric, adica sa mananci mult mai putin decat corpul tau consuma, in acest fel corpul o sa observe ca are nevoie de energie pentru a sustine unele activitati fizice si fiind intr-un deficit caloric o sa extraga energia din celulele adipoase din corp. Deci in concluzie orice ai consuma sau folosi ceva produse minune din magazine care pormit ca slabesti x kg in y timp nu vei slabi daca nu esti intr-un deficit caloric.