| DangerF a întrebat:

Am observat recent ca imi pocneste clavicula. Ma gandesc ca este de la faptul ca fac sala, cred. Imi pocneste mereu cand ridic mana deasupra capului sau cand fac bench press. Ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa i ei o pauza, prea mult efort dăuneaza, lasa sala ca nu devii sportiv de performanta

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Să nu "mai faci sală" o perioadă?