| evelin_1888 a întrebat:

Am parul ondulat la varfuri si foarte des...cum as putea sa il indrept foarte bine cu placa si sa ii iau cat mai mult din volum? dati-mi niste idei va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aly_7975 a răspuns:

Cam asa am si eu parul. Al meu e foarte filat, deci daca vrei sa-l subtiezi, fileaza-l happy Si poti sa-l intinzi daca vrei cu placa. Daca vrei sa se intinda foarte bine, foloseste o ceara foarte buna de par (eu folosesc de la Taft si sunt multumita de ea), iar la sfarsit, pentru fixare poti sa folosesti un gel-crema pentru par (tot de la Taft). Ceara te va ajuta mult, eu iti spun din propria experienta happy Bafta! happy

1 răspuns:
| deniedaccess a răspuns:

Pai ai putea sa il filezi f bine si sa folosesti o placa f buna...eu iti recomand Remington... poti sa i spui celei care te tunde sa iti subtieze parul, si eu am parul des si ondulat dar mie imi place.big grin funda?