| nicoletii67 a întrebat:

Am programat cu a mei să merg la piscină sunt in prima zi de menstruație.
Nu vreau sa folosesc OB, ce fac?
Am auzit că se oprește când intri in apă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu folosesti OB n-ai ce altceva sa faci, nu intri in apa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu se opreste

| Iote a răspuns:

Nu, nu se opreste. Si nu intri in apa in aceste conditii nci cu OB, nici cu altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Ciubowski a răspuns:

Nu intri in apa decat cu picioarele si atat.