| anonim_4396 a întrebat:

Help me! Deci mi-a venit ciclu joi, sunt 5 zile...nu e abundent.pot sa merg la piscina? E adevart ca atunci cand intri in apa se opreste sangerarea? Cum se scot petele de sange din costunul de baie.O.b nu folosesc ca sunt prea mica si nu imi place.

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

...spui si tu daca se intampla ceva ca te-ai taiat in zona aia.sau ca sunt rechini in apa si te-au muscat

| angelcore a răspuns:

Nu geniule, nu poti sa mergi la piscina, o sa sangerezi oricum. Cum adica, daca intri in apa se opreste sangerarea? Cine ti-a spus asta nu are minte. Daca ai ciclu nu te duci la piscina! Simplu!

| anonimspecial a răspuns:

1. Chiar daca nu e abundent, sa NU te duci, o sa te faci de ras
2. Nu e adevarat -_-
3. Petele se scot spaland costumul de baie la mana, deci daca te duci la piscina, spor la spalat!

Eu zic sa mai astepti doua zile ca nu se intampla nimic daca amani