| →♡ мαġίςαl ♡← a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin Cum as putea sa fac sa-mi cresca sanii mai repede? big grin Adica ii vreau mai mari big grin

Thanks >:" Funda kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti purta sutien. de marimea ta deocamdata, dar cu push-up.si cu timpul or s iti creasca de la sutien big grin

4 răspunsuri:
| ShiNee a răspuns:

Daca intr-adevar ai probleme cu hormonii atunci iti este indicat sa iei anticonceptionale. iar atunci nu ti se vor micsora dupa ce te opresti din a mai lua pastile. dar e posibil de la astea sa te si ingrasi.adica ele iti fac pofta de mancare. daca te poti abtine si mananci sanatos atunci e in regula...

insa daca esti inca mica si ti se pare tie ca colega de banca ii are mai mari mai bine nu iti fa griji si nu iti da organismul peste cap.

alte metode clare nu exista.

| darii a răspuns:

Heei.
Nu prea ai vreo posibilitate in afara de operatie. poarta sutien cu burete. care da iluzia optica de marire a sanilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti asa ceva...
decat daca nu-ti pui sosete in sutienwinking

| яоxs a răspuns:

Buna happy
Mrarul - Frunzele de marar au in compozitie mici cantitati de estrogen - hormonul feminin care ajuta la cresterea naturala a sânilor, catifeleaza pielea si incetineste procesele de imbatrânire.