| MyNameIsAndreea a întrebat:

Buna cum faci sprincenele sa cresca mai repede? adica vreau sa le fac o forma noua dea aia si dau aceasta intrebare? help plizz

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Te poti da cu ulei de ricin pe gene, si sa nu te atingi de ele cu penseta, le lasi sa creasca. Eu sambata trecuta m-am pensat si deja mi-au crescut. Lasa-le si tu sa creasca, intr-o saptamana o sa iti creasca, dar trebuie sa le lasi sa creasca complet, chiar daca arata bine sau nu. pa pa!

| znstr a răspuns (pentru znstr):

Pe sprancene* pardon.

| Adiutsa a răspuns:

Ulei de ricin sau tintura de ardei iute:-s