| YumiSukinanda a întrebat:

Am un dinte e din lapte, e caninul din partea stanga! il trag nu iese, la dentist nu merg! spuneti niste metode ca sa iasa repede, dar fara sa ma doara! funda+vot, urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Da-ti cu patul pustii peste bot,loveste cu ciocanul in el, pune un rocker sa-ti dea un bocanc peste gura, iti dau si eu o palma cu piciorul daca vrei.thinking

| cristizor a răspuns:

Oricum te va durea daca nu il lasi sa cada singur, incearca clasica ata de dinte si de clanta, sau musca cu el din ceva tare eu am reusit sa scot unul muscand dintr-o bucata de cascaval... sau nu stiu... baga un bat in spatiul dintre dinte si gingie si folosestel ca pe ranga laughing suna barbar dar functioneaza mereu eu asa mi-am scos 3 dinti sau daca nu vrei niciuna din metode enerveaza pe cineva ca te rezolva elwinking

| leeya a răspuns:

Caninii ies foarte greu, dar eu zic sa trag tare.

| existenta a răspuns:

Du-te la dentist sa nu-ti creasca altul peste el