| Bikerul a întrebat:

Am voie sa fac sala daca am suflu sistolic la inima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bun raspuns il primesti de la medic, mergi la medic sa te consulte, noi aici putem spune orice ca nu valoreaza nimic, nu suntem medici. Medicul tau de familie trebuie sa i ti dea trimitere la ekg, acolo vbei afla clar dacă esti apt medical pentru orice fel de efort. Deci mergi maine si fa ti analizele inainte de a i ti face abonament la sală si sa fie prea tirziu.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru Fundă.

| Bikerul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu multumesc!

| AFR81 a răspuns (pentru Bikerul):

Nu multumi pentru ca baiatul asta, CristiDinBucuresti, este printre cei mai slab pregatiti useri de pe TPU. Nu lua de bune sfaturile sale niciodata. Singurul lucru bun pe care l-a facut este acela ca te-a trimis sa intrebi doctorul.