| Tarabostes a întrebat:

Anul acesta am avut probleme cu o masea de doua ori si de doua ori mi-a terminat-o si plombat-o dentistul. Acum iar a inceput sa ma doara foarte putin daca mananc in zona ei sau daca apas pe ea. Mi se pare ce e si putin inflamata.
Vi se pare normal? Ar trebui sa ma duc iar la dentist? Deci mi-a plombat-o ultima data acum 3-4 saptamani!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ai infectie undeva la radacina. Schimba stomatologul daca poti si fa o radiografie sa vada exact ce este acolo. Nu e normal sa fie cum spui.

| Tarabostes explică (pentru anonim_4396):

Am facut radiografie...dentistul nu a vazut nimic neobisnuit.