| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

As vrea sa comand ace pentru acupunctura! Ma puteti ajuta cu niste site-uri de unde pot comanda! Si pe langa ace sa fie si un manual de instructiuni pentru ca de pe internet nu inteleg nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| orientalmed a răspuns:

Ace de acupunctura pot fi comandate de pe http://depozituldeace.net
Nu exista manual de instructiuni pentru ca este o stiinta medicala foarte exacta pe acelasi plan cu homeopatia si ( aviz unor "doctori" de pe aici) poate fi inteleasa doar de cei inteligenti.