| Ioneioneemili a întrebat:

Buna seara! Va rog dacă ma puteți ajuta nu reușesc sa introduc adresa pentru o comanda de pe site-ul Shein nu înțeleg introduc adresa manual
insa sunt niște câmpuri obligatorii cu, post zip code, si state provincie unde trebuie sa alegi si nu este România pe acolo. Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

Nu ai cum sa primesti in Romania din pacate.

| Nicusor1975 a răspuns:

Shein nu livrează în România,. Câmpurile de post zip code și state/provincie sunt necesare pentru a asigura livrarea corectă a comenzii.
Toate cele bune