| Alan123 a întrebat:

Astazi am avut un meci si in timpul meciului cand am alergat mi-a pocnit genunchiul tare si il simt asa cand merg amortit si nu stiu de ce... ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Du-te cat mai repede la doctor, ti l-ai luxat, ca daca era fracturat nu cred ca puteai nici macar sa il misti.

| Alan123 explică (pentru Gogu06):

Pai acum m-am trezit dimineata si nu pot sa-l misc ma doare tare sad

| andreeaz02 a răspuns:

Daca te tratezi normal ca il simti amortit.

| 1234PIRATE a răspuns:

Da cred ca ti l-ai Luxat

| Alan123 explică (pentru 1234PIRATE):

Pai eri cand m-am lovit nu ma durea asa tare dar acum abia pot sa merg

| Gogu06 a răspuns (pentru Alan123):

Du-te la doctor, til baga in ghips si aia e