| Alan123 a întrebat:

Eri am avut un meci si in timpul meciului cand am alergat mi-a pocnit genunchiul tare si il simt asa cand merg amortit si acum astazi abia il mai misc dar de mers pot sa merg va rog sponetimi ce ar trebui sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ForeverLivingProducts a răspuns:

Buna,sunt consilier pentru un stil de viata sanatos..doresti sa rezolvi problema pe cale naturala? daca da.iti pot oferi mai multe informatii in urma carora poti lua o decizie cum sa iti rezolvi problema.o zi frumoasa

| Alan123 explică (pentru ForeverLivingProducts):

Pai da as cam vreasad doar sa imi faca picioru binesad cat mai repede

| ForeverLivingProducts a răspuns:

Firma pe care o reprezint se numeste Forever Living Products.si are produse din aloe vera Ceea ce te-ar putea ajuta pe tine este un gel din aloe vera, pentru uz intern, si crema pentru uz extern pentru durere.Sunt 2 modalitati de a le cumpara.1. daca ai 18 ani.iti poti lua mapa de inscriere sh factura iti va veni pe numele tau, desigur cu anumite reduceri, deci un consumator privilegiat.sau 2 un simplu consumator..luand produsele la pret de catalog.uh alegi

| Alan123 explică (pentru ForeverLivingProducts):

Pai eu sunt in londra nu's in Romania cum as putea sa le iau