| shadyeminem35 a întrebat:

Ati avut vreodata spasme musculare si sa simtiti cum vi se zbate muschiul? Daca da, cat a durat toata asta si ce ati facut/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabitzu246 a răspuns:

Da mi s-a mai intamplat asta este pentru ca nu ai sufiecient magneziu du-te la farmacie si intreaba referitor la cat a durat pe mine m-a tinut si 2 zile, nu ai de ce sa te ingrijorezi se mai intampla poate este si de la vreme

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poate vreo 10 minute.
Nu ai ce sa-i faci, trece de la sine.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Iti trece in vreo 3 zile daca nu joci fotbal sau faci altceva!
Dar eu am luat o lamaie si am stors zeama pe muschi si mi-a trecut!

| expertulginecolog a răspuns:

Nu dureaza asa mult mai putin cam o zi asa dar depinde de fiecarepersoana cat tine

| leacuri a răspuns:

Ai lipsa de calciu, cauta unul bun ionizat...se asimileaza mai bine daca satai dimineata devreme la soare.

| davidbd a răspuns:

Mi se intampla des.Inainte sa joc fotbal, daca nu fac incalzire sau seara in pat daca am facut efort cu o ora inainte de somn.Ma asez pe spate si masez usor zona.