| Sebyzuq a întrebat:

Aţi folosit Memoplus, Oxybral-ul sau lecitina? Sunt bune de ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ioanalexandru a răspuns:

Iti recomand cu toata caldura memo plus.
e drept.e putin mai scump insa merita.
te ajuta sa fii atent/a la ore, sa studiezi, etc

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In mod sigur, dupa ce iei oricare dintre produsele cu pricina, nu mai uiti unde ai pus flaconul.

| Anca95 a răspuns:

Nu am folosit, dar am inteles ca Memoplus e foarte bun.

| bornthisway1 a răspuns:

Memoplus este bun il iau eu de 3 luni:X