| Vanessa_Andreea_1988 a întrebat:

Auziti de curand am avut un vis cu o prietena care era bebelusi iar dupa cateva ore adult iar eu plangeam in hohote.Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Alin14Alin14 a răspuns:

Pai...poate insemna faptul ca ea se maturizeaza mai repede ca tine iar tu nu iti doresti asta, inca vrei sa mai fiti copii si sa va distrati, sa faceti tot felul de lucruri impreuna fara sa va pese de nimic.

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Era bebelusi...adica erau mai multi?

| L1feDRAIN a răspuns:

Http://www.sonnik.ru

Aici poti descrie ce ai visat.

| syd2 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Si crezi ca cineva o sa inteleaga rusa?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Poate stie rolling on the floor

| DonaldTrump a răspuns (pentru syd2):

Cyka, byleat na hui

| Vlach a răspuns:

Inseamna:nimic...

| angelcore a răspuns:

Ca ai avut un vis, nu inseamna nimic. Cand esti odihnit visezi, nimic uau

| fyrelord a răspuns:

Păi, la fel cum a spus și angelcore, e doar un vis. Mă rog, asta sau extasy.