| WhiTePaiN a întrebat:

Aveti vreun sfat pentru ingrasare? Sunt genul ala de om care mananca orice si oricât fara sa de ingrase, dar as vrea sa mai pun 5-10kg pe mine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa te duci la sala sa lucrezi cu greutati, "ingrasa-te" cu muschi, nu grasime.

| Freya1 a răspuns:

Mananca 3 mese pe zi plus cel putin inca doua gustari.
Mananca produse de patiserie, paste, carne, dulciuri.

| Donsavas a răspuns:

Mergi la un endocrinolog! Imposibilitatea de a te îngrașă este o problema hormonala si/sau genetică.

| AlexandruSimionescu a răspuns:

Mai omule, nu poti pur si simplu sa te bucuri de situatie? Manaca, bea, distreaza-te... cat mai poti happy